HABERLER
__________________________________________________________________________________________________________________________
KALİTE POLİTİKAMIZ > Hizmet Standartları
     Personel servisi ve öğrenci servisinde kullandığımız araçlarımız son model Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter  Volt, Renault Master, Ford Transit tipi araçlardır. Her zaman müşterilerimizin rahatını düşünerek onların istekleri doğrultusunda servis araçlarımızı ve personelimizi ayarlıyoruz.

     Şoförlerimiz, kendi alanlarında yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra; saygılı ve güler yüzlü hizmet veren özenle seçilmiş profesyonel kişilerdir.

     Okul servisi hizmetimizde görevli olan hosteslerimiz, çocuklarımızı bir anne sevgisi ile okullarından evlerine, evlerinden okullarına gitmesinde, öğrenci servisi servis aracına binmesinde ve inmesinde yardımcı olup, öğrenci servisi içerisinde çocuklarımıza kemerlerini bağlatıp güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlarlar.

zirve turizm personel  servisleri taşımacılığı
Copyright ©  2009 Zirve Turizm Personel ve Öğrenci Taşımacılık Hizmetleri
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Engin Can Güre İlköğretim Okulu'nda düzenlediği Servis Şoförleri Eğitimi seminerine bütün personelimiz katılmıştır.
Personel servisi ve öğrenci servisi hizmetlerimizde çalışan şoförlerimize Avrupa Birliği standartlarına uyum yasası çerçevesinde psikoteknik belgesi alınmıştır. Böylece personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı hizmetlerimizde sizlere daha iyi, daha güvenli bir hizmet verme yolunda bir adım daha attık.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen konferansa bütün personelimiz katılmıştır. Konferansta öğrenci servisi personelimize, bağımlılık yapan maddelerin çocuklarımıza olan zararlarından ve öğrenci servisi sürecinde şoförlerin,
Zirve Turizm personel servisi hizmetinde kullanmak için filosuna 2 adet Volkswagen Caravelle ekleyerek araç filosunu genişletmiştir. Her zaman personel taşımacılığı
0212 429 39 58
Kemer Mahallesi Devran Sok.
No 16/1
Esenler  İstanbul
info@zirveturizm.com.tr
Araç Başvuru Formu
Kurum Servis Talebi
Görüş ve Öneri Formu
Fiyat Teklifi İstiyorum